Recenzje najnowszych modeli samochodów: cechy, specyfikacje, wygląd i sugestie

Audi RS Q8

Ten luksusowy SUV został wprowadzony na rynek w 2020 roku i szybko zyskał popularność. Zasilany silnikiem V8 o pojemności 4,0 litra i mocy 600 KM, RS Q8 może przyspieszać od 0 do 100 km/h w 3,8 sekundy. Jest wyposażony w system quattro, który zapewnia doskonałą trakcję w każdych warunkach pogodowych. Wizualnie, RS Q8 prezentuje się bardzo imponująco z charakterystycznym grillem Audi i agresywnie stylizowanym przednim zderzakiem. Wnętrze jest równie luksusowe z mnóstwem funkcji i wyrafinowanymi materiałami.

Ford Mustang Mach-E

Ten zupełnie nowy, w pełni elektryczny SUV zyskał wiele uwagi od momentu swojego debiutu. Dostępny jest w kilku wariantach, z wersją GT o mocy 480 KM, która potrafi przyspieszyć od 0 do 100 km/h w 3,7 sekundy. Mach-E ma zasięg do 600 km na jednym ładowaniu i oferuje szybkie ładowanie, co czyni go idealnym dla dalszych podróży. Wygląd Mach-E jest charakterystyczny dla Mustanga, z szerokim przednim grillem i płynnymi liniami nadwozia. Wnętrze jest nowoczesne, z dużym ekranem dotykowym w centrum deski rozdzielczej i wygodnymi siedzeniami.

Porsche Taycan

Ten w pełni elektryczny samochód sportowy był jednym z najbardziej oczekiwanych premier w 2020 roku. Taycan oferuje moc od 408 KM do 761 KM w zależności od wersji, a najmocniejsza wersja Turbo S potrafi przyspieszyć od 0 do 100 km/h w 2,8 sekundy. Taycan ma zasięg do 450 km i oferuje szybkie ładowanie. Wygląd Taycan jest charakterystyczny dla Porsche, z niskim profilem, szerokim tylnym nadwoziem i obłymi reflektorami. Wnętrze jest bardzo luksusowe z cyfrowym kokpitem i dużymi wyświetlaczami.

Tesla Model Y

Ten nowy, w pełni elektryczny SUV zyskał wiele popularności od momentu debiutu. Jest dostępny w kilku wariantach, z najmocniejszą wersją Performance o mocy 456 KM i przyspieszeniu od 0 do 100 km/h w 3,5 sekundy. Model Y ma zasięg do 505 km i oferuje szybkie ładowanie. Wygląd Modelu Y jest podobny do Modelu 3, ale z większym przestrzenią i podwyższonym siedzeniem