przygoda
zabawa
turystyka
wypoczynek
wyprawa
ekstrema
eventy wrocław
Event4x4 to organizacja eventów na najwyższym poziomie. Przejedziemy kilka tysięcy kilometrów, przemierzając wyspę wzdłuż i wszerz. Zwiedzimy największe miasta wyspy, w tym jej stolicę Reykjavik, wykąpiemy się w Błękitnej Lagunie! Spenetrujemy jaskinie lawowe i lodowcowe, wjedziemy w interior, gdzie szlaki turystyczne wyznaczają „domki trolli” jeszcze częściej nos przewodnika. Tu, pomiędzy lodowcami Vatnajökull i Myrdalsjökull, zobaczymy gejzery i wjedziemy na czynny wulkan - to nie lada wyzwanie nawet dla doświadczonych off-roadowców.
Powulkaniczne formacje skalne w okolicach jeziora Myvatn oraz bezkrwawe łowy na wieloryby to także niezwykłe atrakcje. Poza tym zaglądniemy do wielu zakątków wyspy, do których nie zaglądają zwykli turyści.
Mała ilość samochodów (do 10 z organizatorem) gwarantuje kameralny charakter imprezy i możliwość zaznania panującej na wyspie ciszy i spokoju.
Samochody powinny być dobrze przygotowane pod względem technicznym i posiadać wyposażenie biwakowe. Uczestnicy powinni posiadać co najmniej podstawowe umiejętności jazdy w terenie jak również być w dobrej kondycji fizycznej.

Informacje dodatkowe: Istnieje możliwość wypożyczenia w Polsce przygotowanego do wyprawy samochodu LandRover - opłata dodatkowa 5 000 zł
Copyright 2008-2009 Event 4x4 All rights reserved.
Created by NewHorizon.ovh.org